راهنمای خرید بلیط

راهنمای خرید بلیط هواپیما

برای خرید بلیط هواپیما در فضا گشت، پیش از هر چیزی، می‌توانید یکی از این دو راه را انتخاب کنید: یا روی گزینه‌ی ثبت‌نام کلیک کرده و در صورت نداشتن حساب کاربری، مراحل ثبت‌نام را طی کنید، و یا اینکه طی فرآیند جستجوی پرواز و خرید بلیط هواپیما، عملیات ثبت‌نام‌تان را کامل کنید.
برای اینکه راحت‌تر این مسیر را طی کنید، پیشنهاد ما به شما این است که قبل از هر چیز، با کلیک کردن بر روی گزینه‌ی ثبت‌نام، در سایت ثبت‌نام کنید. این کار، فقط چند لحظه طول می‌کشد.

در این لحظه، باکسی برای‌تان باز می‌شود که شما باید روی گزینه‌ی «ثبت‌نام» در این باکس، کلیک کنید.

اطلاعاتی که در این بخش مورد نیاز است:

  • نام و نام خانوادگی
  • شماره تماس
  • آدرس ایمیل
  • و رمز عبور انتخابی‌تان است و تیک قوانین و مقررات سایت را می پذیرم را نیز بزنید.
*پیشنهاد ما به شما این است که رمز عبور انتخابی‌تان ترکیبی از حروف، اعداد و علامت‌ها باشد تا امنیت حساب کاربری‌تان هم بالاتر برود* 
پس از ظاهر شدن عبارت “ثبت نام با موفقیت انجام شد” می توانید وارد حساب کاربری خود شوید.

باکس جستجوی بلیط را می‌توانید در صفحه‌ی اول سایت ببینید. برای جستجوی پرواز مورد نظرتان ابتدا باید شهر مبدا، شهر مقصد و پس از آن، تاریخ مورد نظر و تعدا مسافران را وارد کنید . توجه داشته باشید که تعداد نوزادان نمی‌تواند از تعداد بزرگسالان بیش‌تر باشد.

در نهایت، روی قسمت «جستجو» کلیک کنید تا جدول پروازها برای‌تان نمایش داده شود. این جدول به شکلی است که شما در آن می‌توانید پروازها را بر اساس ساعت پرواز و یا قیمت کمتر مرتب کنید. به این صورت، پروازهای مورد نظر شما، بر حسب آن‌چه مدد نظرتان است، اولویت‌بندی خواهند شد. علاوه بر آن، می‌توانید با نگه‌داشتن نشان‌گر ماوس بر روی هر پرواز، شماره‌پرواز، شناسه‌ی نرخی، و در صورت همراه داشتن مسافر کودک یا نوزاد، قیمت کودک و قیمت نوزاد را نیز مشاهده کنید.

باکسی در قسمت سمت راست جدول پروازها قرار گرفته است که فیلترهای دیگری نظیر ساعت پرواز، نوع بلیط و ایرلاین را نیز در اختیارتان قرار می‌دهد تا جستجوی دقیق‌تر و سریع‌تری داشته باشید. پرواز مورد نظرتان را از ایرلاین دلخواه، انتخاب کرده و روی گزینه‌ی «خرید بلیط» کلیک کنید. شما هم‌چنین می‌توانید در صورت تمایل، پروازهای یک روز قبل یا بعد از تاریخ مورد نظر خودتان را نیز در همین بخش به راحتی بررسی کنید.
پس از آن، صفحه‌ی مشخصات برایتان باز می‌شود که در آن باید اطلاعاتی نظیر جنسیت، نام و نام خانوادگی و کد ملی را حتما به زبان  انگلیسی وارد کنید. در قسمت بالای همین بخش، شما امکان اضافه کردن مسافر جدید را نیز دارید؛ البته هنگام خرید، باید به تعداد صندلی‌های موجود در هواپیما نیز دقت کنید تا «خرید ناموفق» برایتان پیش نیاید.

در مرحله‌ی بعد، صفحه‌ای برایتان باز می‌شود که در آن، اطلاعات پرواز، درخواست‌دهنده و مشخصات مسافران نمایش داده شده است.

توجه!!!

پس از کنترل کردن اطلاعات وارد شده، آن‌ها را تایید کرده و سپس متن شرایط و قوانین  مربوط به رزرو آنلاین را به دقت مطالعه نموده و به درگاه پرداخت اینترنتی بانک وارد می‌شوید.

پس از کامل کردن فرآیند پرداخت، بلیط‌تان صادر شده و می‌توانید آن‌را چاپ کنید.
فضا گشت، سفر خوشی را برای‌تان آرزو می‌کند.