دلفین بی دبی

مرکز نگهداری و نمایش دلفین 

دلفین بی دبی که در آتلانتیس پالم واقع شده، بزرگترین مرکز نگهداری و نمایش دلفین در دنیا و یکی از محبوب‌ترین دیدنی‌های دبی است. در این مجموعه هر جور تفریحی برای هر سنی که فکرش را بکنید، امکان‌پذیر است. می‌توانید در آب‌های کم‌عمق بروید، کنار دلفین‌ها بایستید، بغلشان کنید، کنارشان شنا و غواصی کنید و یک عکس یادگاری بگیرید. دلفین‌ها حیوانات مهربانی هستند و همراه مربی می‌توانید حسابی کنارشان خوش بگذرانید. تمام پکیج‌های بلیط، شامل دسترسی به پارک آبی آکواونچر هم هستند.

در دلفین بی دبی می توانید به دلفین های دوست داشتنی غذا بدهید ، با آن ها بازی کنید ، آن ها را در آغوش بگیرید و یا حتی اجازه بدهید شما را ببوسند!امکان غذا دادن به دلفین ها برای تمامی سنین فراهم شده است و جای هیچ نگرانی نیست اگر فرزند کوچک شما بخواهد به دلفین ها غذا بدهد.در هر بار ورود افراد به آب ، تنها ده نفر اجازه ی ورود دارند و می توانند با دلفین ها بازی کنند.

از جمله قوانین این مرکز برای ورود به آب ، پوشیدن لباس شنا_خود مرکز هم لباس شنا در اختیار افراد قرار میدهد_همراهی مسافران تور دبی بالای هجده سال با افراد زیر دوازده سال برای حفظ امنیت ، ممنوعیت ورود وسایلی مانند جواهرات ، اشیا قیمتی ، ساعت ، لوازم جانبی مو مانند گیره و … ، کلاه ، عینک آفتابی و … ، هم چنین ممنوعیت پوشیدن لباس شخصی مرطوب برای جلوگیری از به خطر افتادن ایمنی دلفین هاست.هر فرد می تواند یک ساعت و نیم در آب در جوار دلفین ها باشد.این جاذبه توریستی، از شما عکس های یادگاری هم میگیرد که می توانید خاطره تان را ثبت کنید.

نقشه گوگل

فیلتر دسته:

فیلتر درجه هتل:

فیلتر وضعیت تور:

فیلتر پیشنهادهای ویژه:

فیلتر دسته: