پارک حیات وحش لنکاوی

پارک حیات وحش لنکاوی

اولین پارک حیات وحش تمام سرپوشیده آسیا که مساحتی در حدود ۲۲۲۵۸ متر مربع دارد. این باغ وحش دارای  بیش از ۱۰۰ گونه حیوان از جمله پرندگان، خرگوش، گوزن، پیتون، راکون، فلامینگو، طوطی و انواع میمون ها است.

1028383279121001b

دو چیز است که پارک حیات وحش در لنکاوی دارای وجود دارد: (1) این پارک حیات وحش طور کامل تحت پوشش بوده و اولین پارک در آسیا است. این همه راه مسقف و تحت پوشش گردشگاهها از ورود به خروج به طوری دیده می شود که  آن را باران یا درخشش می نامند، شما همیشه می توانید از پارک ها و نمایشگاه های آن لذت ببرید. (2) تعامل با پرندگان و حیوانات.

جلسات تغذیه با حیوانات و پرندگان مختلف وجود دارد. تیم مهمان در واقع می تواند با دست  به بسیاری از پرندگان و حیوانات غذا بدهند. اگر چه پارک ممکن است مانند یک باغ وحش به نظر برسد، اما این فعالیت باعث می شود کل سفر کاملا برای کودکان و خانواده ها هیجان انگیز باشد. شما می توانید کیسه های مواد غذایی کوچک را باقیمت های کم (RM6 در هر کیسه) بخرید  که شامل مواد غذایی برای حیوانات و پرندگان است.

 تخته کنار هر نمایشگاه به وضوح بیان آنچه مواد غذایی است را دارد که بچه چیزی برای یک پرنده و یا یک حیوان مجاز است. راهنمایانی وجود دارند که  می توانند شما را تا زمانی که شما می خواهید هدایت کنند و با شما باشد.  پرندگان این پارک شامل ماکائو (آبی و زرد طوطی و پالم کاکادو) و فلامینگو است.

15549171009_7249ef0f32_b

محوطه تمساح ها یه دریاچه آب نمک نسبتا کوچک است. از گونه قرقاول از پرندگان شما می توانید نقره ای و زرد قرقاول ببینید، طاووس و غیره شما را شگفت زده خواهند کرد که چگونه حتی طاووس دانه را به طور مستقیم از کف دست شما بدون لطمه زدن به شما میگیرد.

 راهنمایان شما را به بخش پستانداران که در آن شما انواع مختلفی از حیوانات کوچک از جمله گربه ، خرس، خرگوش، راکون، خوک گینه و غیره وجود دارد را هنمایی می کنند. همچنین می توانید از قفس شیر ها ، فیل و زرافه هم دیدن کنید.

5893442-negara_zoo_kuala_lumpur zoo-negara

نقشه گوگل

فیلتر دسته:

فیلتر درجه هتل: