هتل سیتی سیزنز تاورز

این هتل در منطقه بر دبی و در مجاورت مرکز خرید برجمان واقع شده است. هتل سیتی سیزن  یک استخر و یک سونا در اختیار مهمانان قرار می دهد که می توانید از آن لذت ببرید. همچنین در هتل رستورانی وجود دارد که مهمانان می توانند آنجا وعده های غذایی خود را صرف کنند. مرکز تفریحی گلد سوک حدودا 7 کیلومتر تا هتل فاصله دارد.

اتاق های این هتل همگی سیستم تهویه هوای مطبوع دارند و یک تلویزیون صفحه تخت، یک جعبه ایمنی و چای ساز و قهوه ساز در اتاق ها وجود دارد. سرویس بهداشتی هر اتاق مختص خودش بوده و یک سشوار و ربدوشامبر و لوازم بهداشتی هم در سرویس بهداشتی وجود دارد.

میز پیشخوان هتل به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به شما می باشد.

مرکز تجارت جهانی دبی 10 دقیقه و مرکز خرید دبی مال 15 دقیقه با ماشین تا هتل راه دارد. فرودگاه بین المللی دبی نیز حدودا 15 دقیقه با ماشین تا محل اقامت شما فاصله دارد. ایستگاه متروی برجمان نیز تنها 2 دقیقه پیاده تا هتل فاصله دارد.

اگر به خرید مستقیم از برند های معروف علاقه دارید در فاصله دو کیلومتری از این هتل می توانید فروشگاه هایی از برند های معروف همچون نایک، اپل و زارا را بیابید.

این هتل همچنین یکی از بالاترین امتیازات را در میان سایر هتل ها در دبی دارد! مهمانان در این هتل از سفرشان راضی تر هستند. زوج های جوان این هتل را می پسندند، آنها در نظرسنجی ها عدد 9 را برای یک سفر دو نفره به این هتل داده اند.

همچنین مهمانان در این هتل به نسبت هزینه ای که می کنند، امکانات بهتری دریافت می کنند که باعث می شود برای گردشگران ارزش بیشتری داشته باشد.

فیلتر وضعیت تور:

فیلتر پیشنهادهای ویژه:

فیلتر دسته: