هتل مونترال دبی

هتل مونترال در منطقه Al Khattab در دیره واقع شده است این هتل ۳ ستاره از نظرقیمت بسیار مناسب و دارای امکانات لوکس می باشد. هتل مونترال با ایستگاه Al Waleed فقط ۲٫۲۲ کیلومتر فاصله دارد.برای رفتن به فرودگاه بین المللی دبی ۵ دقیقه باید رانندگی کرد.همچنین این هتل ۳ ستاره ترانسفر فرودگاهی نیز در اختیار مهمانان قرار می دهد. هتل مونترال در مجاورت مرکز Al Ghurair واقع شده است.

اتاق ها 

هتل مونترال دارای اتاق های ۱ تخته و ۲ تخته می باشد  که مجهز به تلویزیون ، خدمات روم سرویس ۲۴ ساعته ،تهویه مطبوع و اینترنت بی سیم می باشد . فضای داخلی هتل، با سلیقه تزئین و به محل مناسبی جهت استراحت میهمانان تبدیل شده است. کارکنان مهربان و با دقت ، آماده خدمت رسانی می باشند. این هتل روزنامه ، مغازه ، گاوصندوق و خدمات ورود و ترخیص سریع مسافر را ارائه می دهد و این اطمینان را به میهمانان می دهد که اقامتی توام با آسایش خواهند داشت. میهمانان می توانند در رستوران هتل به صرف بوفه صبحانه، ناهار و شام مشغول شوند. تریای شیک هتل نیز ساعت های خوشی را برای میهمانان به ارمغان خواهد آورد.اجرای موسیقی زنده و حرکات موزون شاد از گوشه و کنار دنیا از دیگر امکانات رفاهی هتل به شمار می روند.

امکانات

از امکانات رفاهی هتل می توان به استخر شنا، سونا، پارکینگ اختصاصی و رایگان اشاره داشت. هتل همچنین می تواند برنامه گشت وگذار میهمانان از سواحل نزدیک را ترتیب دهد.مهمانان می توانند جهت تهیه ارز به صرافی موجود در هتل مراجعه کنند.

[foogallery id=”8115″]

فیلتر وضعیت تور:

فیلتر پیشنهادهای ویژه:

فیلتر دسته: